چهار شنبه 22 اردیبهشت سال 1400

اخبار اقتصادی و عمرانی

معاون عمرانی استاندار کردستان:

پروژه‌های طلایی حوزه راه کردستان در دولت تدبیر و امید به بهره برداری می‌رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: پروژه‌های طلایی حوزه راه کردستان در دولت تدبیر و امید به بهره برداری می‌رسد.
پروژه‌های طلایی حوزه راه کردستان در دولت تدبیر و امید به بهره برداری می‌رسد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ شهرام ملکی معاون هماهنگی امور عمرانی به همراه محمد رضا کدخدا زاده معاون وزیر محترم راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از پروژه های راهسازی در سطح استان با بیان این مطلب اظهار داشت: دولت تدبیر و امید عنایت ویژه به توسعه زیر ساختها به خصوص در توسعه حوزه راه در استان کردستان دارد.
وی افزود: در این راستا پروژه های مهم و طلایی در این حوزه شامل احداث راه آهن همدان به سنندج، محور جدید سنندج به مریوان، احداث قطعات آزادراه  شمال به جنوب در استان کردستان در دست اجراست.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان تصریح کرد: اکثر طرحهای در دست احداث در حوزه راهسازی استان با پیشرفت مناسب و بر طبق برنامه زمان بندی در حال انجام و در سالجاری مورد بهره برداری قرار می گیرند.
لازم به ذکر است در این بازدید و در نشست با مجریان طرحها از نزدیک مشکلات و نارسایی های موجود در محورهای یاد شده مورد بررسی قرار گرفت و دستورات لازم جهت تسهیل در عملیات اجرایی آنها صادر شد.

بازدید [ 5985 ]
برچسب ها