چهار شنبه 22 اردیبهشت سال 1400

اخبار انتخابات

ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس از طریق نرم افزار تلفن‌ همراه فراهم شد

با هدف «سهولت ثبت نام داوطلبین یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی»، وزارت کشور نرم افزار ثبت نام داوطلبان را طراحی و در دسترس عموم قرار داد.
ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس از طریق نرم افزار تلفن‌ همراه فراهم شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛ ستاد انتخابات وزارت کشور امکان ثبت‌نام دواطلبین یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را فراهم کرد و در ابلاغیه‌ای به فرمانداران سراسر کشور ابلاغ نمود، در این ابلاغیه آمده‌است:

به اطلاع می‌رساند که جهت سهولت در ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، نرم افزار ثبت‌نام از داوطلبان ویژه تلفن همراه(موبایل اپلیکیشن) تهیه شده است که به همراه راهنمای مربوطه هم اکنون از طریق پرتال وزارت کشور به آدرس www.moi.ir در دسترس است.
لازم به ذکر است که بعد از نصب نرم‌افزار بر روی تلفن همراه، تکمیل پرسشنامه و ارسال آن توسط داوطلب، اطلاعات مربوطه به طور خودکار در اختیار کاربر ثبت‌نام قرار داده می‌شود و داوطلب حتما باید با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه مراجعه کرده و ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کند.
همچنین کارشناسان ثبت‌نام باید تمام اطلاعات و تصاویر مدارک دریافتی در سامانه جامع را با اصل مدارک هویتی و دیگر مدارک کنترل کرده و فرآیند ثبت‌نام را تکمیل کنند.

بازدید [ 783636 ]
برچسب ها