چهار شنبه 22 اردیبهشت سال 1400

اخبار

بازدید معاون عمرانی استاندار کردستان از شهرستان بیجار

امیر قادری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان به همراه اسدی مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری با سفر به شهرستان بیجار از پروژه های مختلف حوزه راه این شهرستان بازدید و در مراسم افتتاج کوهستان پارک نسار این شهر حضور یافتند.
بازدید معاون عمرانی استاندار کردستان از شهرستان بیجار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، در این سفر که حمدالله کریمی نماینده مردم بیجار هم حضور داشت، معاون استاندار از پروژه های ووردی بیجار به دیواندره، بیجار به زنجان و بیجار به همدان بازدید کرد.
همچنین مسیر دسترسی کوهستان پارک نسار بیجار با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد تومان در این سفر به بهره برداری رسید.
معاون عمرانی استاندار در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: یکی از مشکلات بیجار جاده قدیم بیجار به همدان است که تردد زیادی در آن انجام می شود و خوشبختانه تدابیری صورت گرفته تا در زمینه بهسازی و روکش آسفالت مسیر اقدام شود و به زودی پیمانکار کار را آغاز می کند.
قادری در ادامه با بیان اینکه چند پروژه اساسی همچون ورودی بیجار به دیواندره، بیجار به زنجان و بیجار به همدان در شهرستان بیجار تعریف شده است، پیرامون جاده جدید بیجار به همدان نیز گفت: این جاده در زمره پروژه های ملی قرار دارد که شرکت ساخت و توسعه راه های کشور در حال پیگیری آن است و امیدواریم در نیمه اول سال آینده این مسیر به زیر عبور برود، چراکه مسیری است که برای شهرستان بیجار، کل استان کردستان و برای شرکت ساخت و توسعه هم اهمیت و حساسیت زیادی دارد.

بازدید معاون عمرانی استاندار کردستان از شهرستان بیجار

برچسب ها