چهار شنبه 22 اردیبهشت سال 1400

اخبار معلولین

استاندار کردستان در روز جهانی معلولین پیامی صادر کرد

بهمن مرادنیا در پیامی روز جهانی بزرگداشت معلولین را تبریک گفت.
استاندار کردستان در روز جهانی معلولین پیامی صادر کرد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛ متن پیام به این شرح است:

روز جهانی معلولین یادآور توجه به کسانی است که ممکن است محدودیتها راه بروز و ظهور بسیاری از نیازها و توانمندی‌هایشان را مسدود کرده باشد، به جاست که به بهانه این روز بار دیگر روابط خود را با جامعه معلولین مورد کند و کاو قرار داده و به وظایف و تکالیف خود در برابر آنان و نیز نقش و تاثیر ایشان در شکوفایی جامعه بیش از پیش توجه نماییم.
لذا شایسته است مسئولین دستگاه‌های اجرایی، خیرین و فعالان اجتماعی موارد زیر را مد نظر قرار داده و سازمان‌های متولی امور معلولین را از یاری و مساعدت خود بهره‌مند نمایند:
1- مسئولین دستگاه‌های اجرایی در شرایط بحرانی ناشی از کرونا تقاضاهای جامعه هدف را با طیب خاطر پذیرفته و اهتمام خود را در راستای کاهش مشکلات ایشان بکار گیرند.
2- شایسته است فعالان اجتماعی، خیرین و به طور کلی همه دلسوزانی که دغدغه کاهش مشکلات دیگران را دارند در این شرایط جامعه معلولین و همیاران آنان را از عطوفت و دلسوزی خود بهره‌مند نمایند.
در خاتمه توفیقات روزافزون همگان را از خداوند بزرگ خواهانم و از برادران و خواهران دارای معلولیت انتظار دارم با تحمل مشکلات، مسئولین امر را در جبران کاستی‌ها یاری رسانند.

بازدید [ 296628 ]
برچسب ها