جمعه 2 آبان سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

معاون عمرانی استاندار کردستان:

افزایش ضریب پوشش آنتن دهی تلفن همراه در کردستان با جدیت پیگیری می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان گفت: تلاش برای افزایش ضریب پوشش آنتن دهی تلفن همراه در کردستان با جدیت پیگیری می شود.
 افزایش ضریب پوشش آنتن دهی تلفن همراه در کردستان با جدیت پیگیری می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ شهرام ملکی ظهر امروز در پنجمین جلسه کمیسیون ایمنی و کاهش سوانح رانندگی راههای استان کردستان در محل دفتر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری با بیان این مطلب اظهار داشت: با تاکیدات استاندار محترم و به منظور رفاه حال مردم استان در چند سال اخیر اقدامات مناسبی برای توسعه زیر ساختهای ارتباطی از جمله افزایش ضریب پوشش آنتن دهی تلفن همراه در کردستان در اولویت برنامه ها قرار دارد.
وی افزود: در این راستا 50 سایت جدید اپراتورهای تلفن همراه توسط اپراتورهای کشور در سطح استان احداث شده که بسیاری از نقاط فاقد پوشش بوده  که با این اقدام ضریب پوشش استان به میانگین کشور خواهد رسید.
ملکی خاطر نشان کرد: برای پوشش کامل شبکه آنتن دهی استان با همکاری، هم افزایی دستگاههای اجرایی اقدامات لازم در سال جاری پیش بینی شده و امیدواریم تا پایان دولت تدبیر و امید محقق شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان اذعان داشت: در زمینه راههای استان نیز در حال حاضر اقدامات بی سابقه و کم نظیری در عرصه ساخت، توسعه و بهسازی راههای استان صورت گرفته که قطعا موجب تسریع روند توسعه پایدار استان می شود.
وی تاکید کرد: عملیات روکش آسفالت و تعمیر و نگهداری راههای مواصلاتی استان نیز در اولویت قرار دارد و امیدواریم درصد بیشتری از راههای شریانی و فرعی استان عملیات روکش آسفالت و تعمیر ونگهداری صورت گیرد.
ملکی در پایان تصریح کرد: برای ایمن سازی راهها و کاهش تلفات جاده ای نیز در محورهای مواصلاتی استان عملیات نصب تابلو و علائم ایمنی و تجهیزات هشداری در دستور کار دستگاههای اجرایی قرار دارد.


بازدید [ 29982 ]
برچسب ها