یک شنبه 5 بهمن سال 1399

اخبار انتخابات

پیام رئیس ستاد انتخابات استان کردستان به مناسبت حضور پرشور مردم در انتخابات

حسین خوش‌اقبال، رئیس ستاد انتحابات استان کردستان در پیامی از حضور پرشور مردم استان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.
پیام رئیس ستاد انتخابات استان کردستان به مناسبت حضور پرشور مردم در انتخابات

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛ متن پیام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان به این شرح است:

 

مردم شریف، آگاه و فهیم استان کردستان

نمایش عظیم راهپیمایی غرور آفرین 22 بهمن و حضور عزتمندانه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، دیگر بار چهره پرُصلابت ایران اسلامی را در معرض قضاوت جهانیان قرار داد و  مشارکت مردم  بصورت هوشمندانه و آگاهانه، علیرغم تهدیدات و شایعات متعدد معاندین خارجی و عناصر وابسته داخلی ، برودت سرما و شایعات شیوع بیماری ویروس کرونا، خللی در عزم و اراده پولادین مردم وارد نکرد و دوباره ضمن تجدید میثاق با انقلاب و آرمان های نظام جمهوری اسلامی در کنار دیگر مردم این سرزمین، وفاداری خود را به ارزش های والا در مقابل سیاه نمایی دشمنان به منصه ظهور رساندید.

حضور حماسی شما در انتخابات دوم اسفند ماه جلوه ای از اراده ای راسخ و شعور انقلابی بود ، و این حضور برای استیفای حقوق قانونی در عرصه تعیین سرنوشت ستودنی است.
بی شک انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی فصل دیگری به تاریخ پُرافتخار مردم فرهنگی این استان خواهد افزود.
برخود لازم می دانم از همه عزیزانی که  علاوه بر حضور مسئولانه ، صادقانه و دلسوزانه تلاش نمودند تا انتخابات با امنیت کامل و در صحت و سلامت و در چارچوب قانون بصورت امانتدارانه و بی طرفانه همراه با شور و نشاط برگزار شود  سپاسگزارم.

بازدید [ 50160 ]
برچسب ها