دو شنبه 30 فروردین سال 1400

اخبار فرهنگی و سیاسی

موسسه‌های مردمی یاریگر دولت و حامی مردم محروم هستند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان در بازدید از موسسه خیریه زانیاران کردستان ضمن تکریم اقدامات ارزشمند آنان گفت: موسسه‌های مردمی با پیگیری و رفع مشکلات شهروندان، یاریگر دولت و حامی مردم محروم هستند.
موسسه‌های مردمی یاریگر دولت و حامی مردم محروم هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال با اشاره به مرکز نگهداری زنان آسیب دیده و  در معرض آسیب با عنوان (خانه امن )و مرکز  نگهداری دختران آسیب دیده و در معرض آسیب به نام (ندای مهر)  در این مکان که توسط اعضای موسسه مردم نهاد زانیاران کردستان اداره و مدیریت می‌شود، افزود: با توجه به اینکه پدیده زنان و دختران آسیب دیده محصول گسترش انواع آسیب‌های اجتماعی است قراردادن این مکان توسط افراد خیر، محل امنی برای این افراد و مانعی جهت پیشگیری از آسیب‌های بعدی است.

وی اذعان  داشت: با توجه به گسترش خانواده‌ها و مشکلات مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دغدغه مندی اعضای این موسسه در راستای امنیت و حمایت از این زنان و دختران آسیب دیده شایسته تقدیر و ستایش است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان فعالیت موسسه‌های مردم نهادی که برآمده از دل مردم و مطالبه‌گر حقوق آنها هستند ارزشمند برشمرد و گفت: نیت خیر شما با عشق به مردم و انگیزه مثبت منجر به رفاه و امنیت اجتماعی خواهد شد.  

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کردستان در ادامه این بازدید اقدام ارزشمند موسسه مردم نهاد زانیاران را ستودنی برشمرد و اذعان داشت: فعالیت‌انجمن‌های مدنی در حوزه طلاق و اعتیاد و...که در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ورود یافته‌اند کاری ارزشمند و گامی در راستای کاهش آسیب‌ها است.

فرانک قدسی با بیان اینکه مرکز" خانه امن" که یکی از بخش‌های زیر پوشش موسسه  مردم نهاد ئاسوی زانیاران است اضافه کرد: این موسسه دغدغه مند امنیت و سلامت اجتماعی زنان و دختران آسیب دیده بوده و با حمایت از این قشر از گسترش آسیب‌های دیگر جلوگیری خواهد کرد.

وی ضمن قدردانی از این موسسه که در حوزه دفاع از  زنان، دختران و کودکان کار و خیابانی فعالیت دارند، از حمایت‌های دلسوزانه استاندار ومعاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان ان فعالیت های خیر خواهانه ودراوطلبانه انجمن ها قدر دانی کرد، و باحضور نمایندگان منتخب شورای حمایت و توسعه مشارکت های مردمی از انجمن زانیاران و مدیر کل و معاون اجتماعی بهزیستی با اهدا لوح تقدیر تجلیل شد.

بازدید [ 374148 ]
برچسب ها