یک شنبه 5 بهمن سال 1399

اخبار فرهنگی و سیاسی

معاون سیاسی استاندار:

مردم همچنان مسئولان را در مبارزە با بیماری کرونا یاری کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از مردم خواست مسئولان و سیستم درمانی استان را در مبارزە با بیماری کرونا یاری کنند.
مردم همچنان مسئولان را در مبارزە با بیماری کرونا یاری کنند

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در جلسه کمیته امنیتی انتظامی مبارزه با بیماری کرونا با فرمانداران گفت: مردم استان از آغاز شیوع بیماری کرونا همکاری خوبی داشتند و کماکان انتظار می رود این همکاری ها تا شکست بیماری کرونا تداوم داشته باشد و سیتم درمانی را در این راه تنها نگذارند.
وی با بیان اینکه لازم است همچنان پروتکل های بهداشتی در موارد گوناگون رعایت و خواستار استفاده از ظرفیت روحانیون و گروه های مرجع در توجیه و اقناع مردم شد و افزود: فرمانداران علاوه بر مدیریت شهرستان ها در بیماری کرونا مباحث مهم دیگر در بخش تولید، اقتصاد و پروژه های عمرانی را فراموش نکنند.
خوش اقبال وجود وحدت رویه در اجرای برنامه ها و دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا را ضروری دانست و اظهار کرد: با کار تیمی و دسته جمعی که در کشور و استان انجام شد علیرغم همه مشکلات اقتصادی و تحریم ها موجبات رضایت رهبر معظم انقلاب فراهم گردید که جای قدردانی دارد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا برای بازگشایی مدارس از هفته آینده نیز اشاره کرد و افزود: فرمانداران زمینه حضور بیشتر معلمان در سطح روستاها را فراهم کنند تا دانش آموزان مناطق روستایی که از طریق فضای مجازی نتوانستند به خوبی به تدریس ها دسترسی داشته باشند از زمان باقیمانده تا زمان امتحانات استفاده و عقب ماندگی ها را جبران کنند.
خوش اقبال ضمن تقدیر از تلاش های صدا و سیما و دیگر رسانه های جمعی در امر اطلاع رسانی، گفت: این رسانه ها باید با کار بیشتر و آگاهی بخشی موثرتر به مردم توطئه های رسانه های بیگانه و دشمنان را خنثی کنند.

بازدید [ 435195 ]
برچسب ها