یک شنبه 5 بهمن سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

متقاضیان در قالب طرح اقدام ملی مسکن ساماندهی می‌شوند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: متقاضیان می توانند در قالب طرح اقدام ملی مسکن در کردستان ساماندهی شوند.
متقاضیان در قالب طرح اقدام ملی مسکن ساماندهی می‌شوند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ شهرام ملکی ظهر امروز در جلسه بررسی وضعیت متقاضیان مسکن فرهنگیان استان در محل دفتر معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری با بیان مطلب اظهار داشت: در راستای بحث تامین مسکن نیازمندان دولت مصمم است در قالب طرح اقدام ملی مسکن متقاضیان دارای شرایط را ساماندهی و روند خانه دار شدن آنها را تسهیل کند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان خاطر نشان کرد: تاکنون تعداد 22 هزار و 203 متقاضی در استان ثبت نام نموده که از این تعداد 12هزار متقاضی واجد شرایط شناسایی شده  که در حال حاضر برای احداث سه هزار و 956 واحد متقاضی دارای شرایط زمین مورد نیاز اختصاص داده شده است.
ملکی خاطر نشان کرد: در این زمینه دستگاههای اجرایی متولی می بایست اراضی دارای شرایط برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن را در شهرهای تابعه شناسایی و در قالب این طرح به راه و شهرسازی استان واگذار کنند.
وی اذعان داشت: تا راه و شهرسازی استان نسبت به ساماندهی متقاضیان در این اراضی با اولویت پرسنل متقاضی ثبت نام شده و واجد شرایط دستگاه مربوطه اقدام کنند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان در پایان به وضعیت تعاونی مسکن فرهنگیان استان نیز اشاره کرد و گفت: فرهنگیان متقاضی مسکن دارای شرایط  نیز که عموما توسط اداره کل راه و شهرسازی و یا اداره کل آموزش و پرورش معرفی شده اند در قالب طرح اقدام ملی مسکن ساماندهی خواهند شد.


بازدید [ 42978 ]
برچسب ها