شنبه 27 دی سال 1399

اخبار فرهنگی و سیاسی

غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان نیازمند عزم همگانی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در ایام تابستان را نیازمند عزم و همکاری همگان دانست.
غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان نیازمند عزم همگانی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در دومین نشست شورای آموزش و پرورش استان کردستان  با بیان اینکه موضوع غنی سازی اوقات فراغت دارای اهمیت و مبحثی چند بعدی است گفت: لازم است همه دستگاههای فرهنگی از جمله ورزش و جوانان با آموزش پرورش همکاری نزدیک و تنگاتنگی داشته باشند.

وی غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان را بدون مشارکت همگانی غیر ممکن ومحال دانست و گفت: با توجه به شرایط اجتماعی و اقتصادی مردم استان لازم است از همه امکانات تفریحی و ورزشی برای پر کردن فصل تابستان دانش آموزان بخصوص در مناطق حاشیه شهرها استفاده شود.

خوش اقبال در بخش دیگری از سخنان خود ایجاد آمادگی و هماهنگی برای برگزاری کنکور 97 را ضروری و بر در پیش گرفتن همه تمهیدات برای برگزاری کنکور امن و بدون حاشیه را خواستار شد و افزود: یکی از عمده مشکلات ما در استان مبحث بومی گزینی در دانشگاه هاست که این امر ظلم به استانی محروم چون کردستان است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تاکید کرد: اصلاح مبحث بومی گزینی در دانشگاه ها باید به جد در دستور کار قرار داشته باشد و در این راه لازم است ظرفیت نمایندگان استان در مجلسشورای اسلامی نیز به کار گرفته شود.


بازدید [ 937878 ]
برچسب ها