دو شنبه 30 فروردین سال 1400

اخبار اقتصادی و عمرانی

سازمان نظام صنفی رایانه را به عنوان مجموعه‌ای قوی و قانونی می‌شناسیم

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، اظهار داشت: سازمان نظام صنفی رایانه را به عنوان مجموعه ای قوی و قانونی می شناسیم و همکاری و استفاده از توان آن را وظیفه خود می دانیم.
سازمان نظام صنفی رایانه را به عنوان مجموعه‌ای قوی و قانونی می‌شناسیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ خالد جعفری در جلسه ای که به منظور بررسی توانمندی های سازمان نظام صنفی رایانه و زمینه های استفاده دستگاه های دولتی از خدمات آن برگزار شد، گفت: تفاوت نظام صنفی با نظام مهندسی این است که در پذیرش اعضا محدودیت ندارد و از سوی دیگر وجهه اقتصادی نظام صنفی پررنگ تر از وجهه فنی است.
وی خواسته رییس نظام صنفی رایانه استان، در خصوص استفاده دستگاه های دولتی از خدمات این مجموعه را تایید کرد و افزود: اگر با شرکت های داخل استان کار کنیم می توانیم اعمال مدیریت کنیم.
جعفری همچنین در پاسخ به درخواست حضور نماینده این نظام صنفی در جلسات کارگروه اشتغال استان، دعوت از آنها برای حضور در جلسات مرتبط را بلامانع دانست.
معاون اقتصادی استاندار در ادامه خواستار تشکیل مجموعه های با فعالیت مرتبط توسط شرکت های زیرمجموعه نظام صنفی شد و خاطرنشان کرد: نظام صنفی رایانه می تواند با ایجاد انسجام توانمندی شرکت ها را افزایش دهد و قدرت ایجاد کند.

بازدید [ 138510 ]
برچسب ها