دو شنبه 24 خرداد سال 1400

اخبار انتخابات

رئیس ستاد انتخابات استان؛

رعایت اصل بی طرفی، قانونمداری و عدم جانبداری، در مرحله دوم انتخابات نیز سرلوحه کار مدیران است

معاون سیاسی، امنیتی و انتخابات استاندار کردستان، تاکید کرد: رعایت اصل بی طرفی، قانونمداری و عدم جانبداری، در مرحله دوم انتخابات نیز سرلوحه کار مدیران و مسؤولین برگزار کننده خواهد بود.
رعایت اصل بی طرفی، قانونمداری و عدم جانبداری، در مرحله دوم انتخابات نیز سرلوحه کار مدیران است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در جلسه مشترک کمیسیون تبلیغات و ستاد امنیت انتخابات استان، که با محوریت برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان بیجار، برگزار شد، با اشاره به سوابق درخشان این شهرستان در دفاع از آرمان های انقلاب و مشارکت خوب مردم در برهه های مختلف تاریخی کشور، از اهالی محترم این حوزه انتخابیه خواست یکبار دیگر و اینبار با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، آراء خود را به صندوق های رای بیاندازند. 
وی خاطر نشان کرد: از ابتدای شروع فرآیندهای انتخاباتی، عزم و اراده همه مسؤولین استانداری بویژه استاندار محترم، بر رعایت اصل بی طرفی، قانونمداری و عدم جانبداری از هیچ یک از نامزدهای انتخاباتی بوده که این امر در مرحله دوم نیز تداوم خواهد داشت. 
خوش اقبال یادآور شد: به لطف خدا شاهد بودیم که انتخابات دور اول در سایه رعایت قانون، با کمترین مشکل سیاسی، امنیتی و یا حواشی بعد از انتخابات، برگزار شد. 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی در ادامه از ۲ کاندیدای راه یافته به دور دوم انتخابات شهرستان بیجار، خواست رعایت دقیق قانون و دستورالعمل های انتخاباتی را به دقت مدنظر قرار دهند و تلاش کنند تا در همراهی با مدیریت فضای انتخابات، توانمندی ها و برنامه های خود را معرفی و مطرح نمایند. 
شایان ذکر است، شهرستان بیجار یکی از ۱۱ حوزه انتخابی در کشور است که روز جمعه ۲۱ شهریورماه، مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در آن برگزار خواهد شد.

بازدید [ 39900 ]
برچسب ها