شنبه 27 دی سال 1399

اخبار فرهنگی و سیاسی

معاون سیاسی استاندار کردستان:

تریبون‌داران، به جای پمپاژ ناامیدی باید امید را به جامعه تزریق کنند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با انتقاد از پمپاژ نامیدی در جامعه توسط برخی تریبونداران، تاکید کرد: ائمه جمعه و افرادی که به هر نحوی تریبون در اختیار دارند باید امید را به جامعه تزریق و به حل مشکلات کنند.
تریبون‌داران، به جای پمپاژ ناامیدی باید امید را به جامعه تزریق کنند

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در مراسم تقدیر و معارفه مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری، خاطرنشان کرد: همه ما در یک کشتی نشسته ایم و خط قرمز ما نظام و همراهی مردم است بنابراین باید تلاش کنیم تا سهم خود را از ناامیدی مردم جبران کنیم. 

وی افزود: امروز آمریکا جنگ اقتصادی را علیه ما شروع کرده و باید با همان روحیه جهادی دهه ۶۰ توطئه دشمن را خنثی کنیم؛ باید همه پای کار باشم و ایجاد امید در جامعه را در دستور کار خود قرار دهیم. 

خوش اقبال همچنین اظهار داشت: امروز با نشستن در اتاق نمی توان پایخگوی مردم بود بلکه باید در به میان مردم برویم و مشکلات را از نزدیک لمس کنیم. 

معاون سیاسی استاندار افزود: در تامین مایحتاج جامعه کمبود نداریم بلکه بخشی از احساس کمبودها روانی و بخشی هم فرهنگی است. 

وی ضمن ابراز تاسف از بزرگنمایی مشکلات توسط برخی جریان ها، از جریانات سیاسی خواست اختلافات خود را به زمان انتخابات موکول کرده و دولت را تخریب نکنند و خدمات نظام را زیر سوال نبرند. 

خوش اقبال با یادآوری اینکه امروز دشمن تمام قد ایستاده تا مردم را نسبت به حاکمیت نگران کند، خاطرنشان کرد: باید با مردم صادق باشیم چرا که اگر مردم شاهد صداقت مسوولین و پیگیری آنها برای حل مشکلات باشند حتما همراهی خواهند کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی با اشاره به گذرا بودن مسوولیت ها خاطرنشان کرد: زمان بهترین قاضی برای عملکردهاست و باید تلاش کنیم در زمان تصدی مسوولیت ها، منشا خیر باشیم در غیر اینصورت در روز قیامت نمی توانیم پاسخگوی درگاه خدا و خون شهدا باشیم. 

وی یادآور شد: همه، کردستان را استانی فرهنگی با مردمانی قدرشناس و مهربان می شناسند بنابراین اگر مدیران، خود را با این ویژگی ها همراه نکنند در دل مردم جای نمی گیرند. 

خوش اقبال، کردستان را شایسته داشتن مدیرانی با اخلاق، دانا و کوشا دانست و افزود: مردم کردستان در عرصه های مختلف حضور داشته اند و مدیران را همراهی کرده اند. 

در پایان این جلسه که با حضور مدیران ستادی و کارکنان مجموعه سیاسی و امنیی استانداری برگزار شد، از زحمات رضا میرزایی تقدیر و محمد رضایی به عنوان سرپرست اداره کل سیاسی و امنیتی استانداری کردستان منصوب شد.

بازدید [ 1196886 ]
برچسب ها