شنبه 27 دی سال 1399

اخبار فرهنگی و سیاسی

بايد با خلاقيت و نوآورى در برنامه‌هاى دهه فجر براى جوانان جذبه ايجاد كنيم

معاون سياسى، امنيتى و اجتماعى استاندار كردستان بر لزوم خلاقيت و نوآورى در برنامه ها و جشن هاى دهه فجر تاكيد و خاطرنشان كرد: برنامه هاى اين ايام بايد براى جوانان جذاب باشد.
بايد با خلاقيت و نوآورى در برنامه‌هاى دهه فجر براى جوانان جذبه ايجاد كنيم

 

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى استاندارى كردستان؛ حسين خوش اقبال در جلسه نهايى ستاد هماهنگى برنامه هاى دهه مبارك فجر، با اذعان به اينكه ايجاد تغيير در برنامه هاى اين ايام مى تواند جذابيت ويژه اى داشته باشد، خاطرنشان كرد: تاريخ انقلاب ثابت كرده هر كارى كه به مردم واگذار شود موفق تر است بر همين اساس لازم است نقش مردم در اجراى برنامه ها پررنگ باشد. 
وى با تاكيد بر اينكه حتما دقت شود در اين برنامه ها كه شهداى انقلاب فراموش نشوند، افزود: ما در مقابل خون پاك شهدا و امام شهدا مسئوليم و بايد تا فرصت داريم به اين ملت خدمت كنيم. 
خوش اقبال همچنين گفت: معلمان، بازاريان، كسبه و حتى دانش آموزانى بوده اند كه در زمان انقلاب شورآفرينى كردند اما تاكنون گمنام مانده اند و اقدام ما در راستاى تقدير و گرامى داشت آنان پايبندى مردم به امام و انقلاب را افزايش مى دهد.
معاون سياسى، امنيتى و اجتماعى استاندار در بخش ديگرى از سخنان خود با يادآورى اعتماد امام به ملت و پيروزى انقلاب با پشتيبانى همين ملت، خاطرنشان كرد: امروز همه ما به بركت انقلاب و خون شهدا افتخار داريم كه خدمتگذار مردم بلشيم و تا زمانى كه مسئوليت داريم اگر در قبال مردمى كه ولى نعمت ما هستند قصور كنيم بايد به درگاه خدا توبه كنيم. 
وى وظيفه مسئولان را دفاع از دستاوردهاى امام و انقلاب عنوان كرد و اظهار داشت: ايام  هه فجر بهترين زمان براى اطلاع رسانى خدمات دولت و نظام به مردم است و اين آگاه سازى مردم را اميدوارتر مى كند. 
خوش اقبال همچنين از صدا و سيماى استان خواست در خصوص اطلاع رسانى افتتاح پروژه هاى عمرانى تلاش كنند تا مردم بدانند كه عليرغم وجود مشكلات در كشور، اقدامات خوبى انجام شدهاست. 
وى همچنين خواستار ارزيابى اقدامات انجام شده در اين ايام در پاياى دهه فجر شد و افزود: بايد نقاط ضعف شناسايى شود و در رفع نقاط ضعف تلاش كنيم. 
شايان ذكر است، ٤ هزار و ٥٠٠ برنامه مختلف در سراسر استان توسط دستگاه هاى مختلف تدارك ديده شده است.

برچسب ها