شنبه 25 مرداد سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

معاون عمرانی استاندار:

از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در طرح‌های فرهنگی و ورزشی حمایت می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: از سرمایه گذاری بخش خصوصی در طرح‌های فرهنگی و ورزشی در استان کردستان حمایت می‌شود
از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در طرح‌های فرهنگی و ورزشی حمایت می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ شهرام ملکی در دیدار با مدیر عامل موسسه فرهنگی و هنری چاپخانه معلم سنندج اسپانسر تیم های ورزشی و برنامه های فرهنگی در استان کردستان با بیان این مطلب اظهار داشت: برای تحقق اهداف توسعه پایدار در استان همکاری و سرمایه گذاری دولت و بخش خصوصی بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: مشارکت بخش خصوصی در اجرای عمرانی از جمله در طرحهای حوزه فرهنگی و ورزشی نیز می تواند روند توسعه استان را سرعت بخشد.

ملکی خاطرنشان کرد: در این راستا نیز دولت با ارائه مشوقهای لازم از جمله واگذاری اراضی و نیز پرداخت تسهیلات از سرمایه گذاری بخش خصوصی حمایت می کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان تاکید کرد: در این رابطه سرمایه گذاران بخش خصوصی می توانند با حمایت از تیم های ورزشی و ساخت سالن های تخصصی و چند منظوره ورزشی و فرهنگی در این عرصه فعالیت کنند.

وی گفت: دستگاه‌های اجرایی باید همکاری لازم را برای تسریع در روند استعلامها و صدور مجوزها برای سرمایه گذاران بخش خصوصی به عمل آورند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان در پایان گفت: اجرای طرح‌های فرهنگی و ورزشی با همکاری خصوصی ضمن افزایش سرانه در این بخش موجب ارتقا سطح آرامش و کاهش ناهتجاریهای اجتماعی در جامعه می‌شود.

بازدید [ 108927 ]
برچسب ها