یک شنبه 5 بهمن سال 1399

اخبار فرهنگی و سیاسی

معاون سیاسی استاندار کردستان:

ارتقاء سطح امنیت اجتماعی اولویت توسعه پایدار است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: تحقق اهداف ارتقاء سطح امنیت اجتماعی باید در اولویت توسعه پایدار جامعه قرار گیرد.
ارتقاء سطح امنیت اجتماعی اولویت توسعه پایدار است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال ظهر امروز در جلسه بررسی و ارائه راهکارهای مناسب برای مشارکت های مردمی و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های استان برای کمک به ارتقاء نظم و امنیت عمومی در محل دفتر معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار با بیان این مطلب اظهار داشت: توسعه زیرساخت ها در زمینه امنیت پایدار بسیار حائز اهمیت است و می تواند مسیر ارتقاء نظم و امنیت عمومی در جامعه را هموار سازد.
وی افزود: وجود نظم عمومی پایدار در جامعه مرهون مشارکت مردم و احساس مسئولیت اجتماعی آنهاست و باید برای تقویت مشارکت ها در مباحث اجتماعی تلاش خود را مضاعف کنیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان خاطر نشان کرد: استفاده از ظرفیت مشارکتی خیرین و احاد مردم ونیز استفاده ظرفیت کلیه ادارات و دستگاههای اجرایی استان برای برقراری نظم و کمک به حوزه های انتظامی و مرزبانی باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.
خوش اقبال در پایان خواستار همکاری مردم و مسئولان برای برقراری امنیت پایدار با هدف تسریع در روند تحقق اهداف توسعه همه جانبه استان شد.

 

بازدید [ 77691 ]
برچسب ها