شنبه 27 دی سال 1399

اخبار فرهنگی و سیاسی

خوش‌اقبال:

آزادی و حق رای به برکت امام و انقلاب برای ملت محقق شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تحقق یافتن آزادی و حق رای برای ملت را به برکت حضرت امام و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی دانست.
آزادی و حق رای به برکت امام و انقلاب برای ملت محقق شدبه گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛
حسین خوش اقبال در مراسم جشن پیروزی انقلاب در دانشگاه کردستان با بیان این مطلب گفت: اکنون نیز رهبر معظم انقلاب همان راه نورانی امام(ره) را ادامه می‌دهند و اعتقاد دارند که مردم همه کاره نظام انقلاب هستند.

وی با اشاره به اینکه نظام اسلامی با پشتیبانی وحمایت مردم کارهای بزرگی انجام داده است گفت: امنیت و آسایش امروز کشور مرهون فداکاری همراه اقشار مختلف مردم مخصوصا دانشجویان بود که در حمایت از حرکت انقلابی حضرت امام کم نگذاشتند.

خوش اقبال اضافه کرد: مردم و قشر دانشجو در برهه‌های حساس تاریخی از آغاز انقلاب و جنگ تحمیلی جانفشانی‌های بسیاری از خود نشان دادند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با بیان اینکه مقام معظم رهبری و دولت‌ها همواره تلاش کرده‌اند که مردم خود سرنوشت خویش را در اختیار داشته باشند گفت: انقلاب اسلامی به لطف حضور مردم در صحنه‌های مختلف روز به روز با قدرت توان بیشتر در همه صحنه‌ها حضور پیدا می‌کند و باید کاری کرد که این قدرت و صلابت بیش از گذشته تثبیت شود.

خوش‌اقبال ادامه داد: با گذشت ۳۹ سال از پیروزی انقلاب و آغاز دهه چهلم انقلاب باید با کار و همت بیشتر زمینه‌های توسعه و پیشرفت ایران اسلامی و استان کردستان بیش از گذشته فراهم شود و این امر با حضور حمایت همه جانبه مردم از گفتمان اصیل انقلاب فراهم می‌شود.

بازدید [ 963414 ]
برچسب ها