اجرای طرح شهید شوشتری در روستاهای سروآباد

فرماندار شهرستان سروآباد گفت: طرح شهید شوشتری به مدت دوسال با اعتبار بالغ بر 100 میلیارد تومان در 4 دهستان شهرستان سروآباددر راستای محرومیت زدایی و مردم یاری در حوزه های مختلف صورت ویژه اجرایی و عملیاتی می شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ علی مفاخری در جلسه هماهنگی طرح شهید شوشتری جهت اجرایی کردن فاز اول پروژه های شهرستان سروآباد با مسئولین مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی طرح شهید شوشتری شهرستان سروآباد،فرمانده سپاه سروآباد و تعدادی از مسئولین شهرستان در  محل سالن جلسات فرمانداری با بیان این مطلب اظهار داشت: طرح شهید شوشتری به مدت دوسال با اعتبار بالغ بر 100 میلیارد تومان در 4 دهستان شهرستان سروآباددر راستای محرومیت زدایی و مردم یاری در حوزه های مختلف صورت ویژه اجرایی و عملیاتی می شود.

وی با تقدیر و تشکر از مسئولین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه بیت المقدس استان کردستان افزود: اجرای طرح شهید شوشتری در شهرستان سروآباد خدمتی بسیار ارزشمند و بزرگ به مردم مرزدار و غیور این شهرستان است.

مفاخری در پایان گفت : در فاز اول این طرح 12 پروژه با اعتبار بالغ بر 1 میلیارد و300 میلیون تومان در حوزه های اجرای احداث جاده بین مزارع ،تامین آب شرب روستا ، اجرای شبکه فاضلاب و زمین ورزشی جهت بهبود وضعیت زندگی مردم عزیز شهرستان سروآباد می باشند در نظر گرفته شده است .

 

16 خرداد 96