داوطلبینی که سوءپیشینه نگرفته‌اند فرم خود اظهاری تنظیم کنند

مسئوول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان کردستان از ثبت‌نام موقت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با تنظیم فرم خود اظهاری بررسی پیشینه کیفری داوطلب خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ عبدالرضا میقانی اظهار کرد: آن دسته از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا که به هر دلیل در زمان ثبت‌نام موفق به اخذ گواهی عدم سوءپیشینه نشده‌اند می‌توانند با تنظیم فرم خود اظهاری «بررسی پیشینه کیفری داوطلب» به‌طور موقت ثبت‌نام نمایند.

وی افزود: بر اساس مصوبات جلسه مشترک وزارت کشور و هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور، این دسته از داوطلبان موظف هستند قبل از پایان مهلت بررسی صلاحیت‌ها در هیئت اجرایی، گواهی عدم سوءپیشینه خود را ارائه نمایند.

مسئوول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان کردستان  گفت: ثبت‌نام از داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا از تاریخ 30 اسفند ماه تا 6 فروردبن ماه 96 جمعاً به مدت ۷ روز انجام می‌شود و واجدین شرایط قانونی می‌توانند همه‌روزه در وقت اداری به فرمانداری‌های استان (برای عضویت در شوراهای اسلامی شهر) و به بخشداری‌ها (برای عضویت در شوراهای اسلامی روستاها) مراجعه نمایند.

30 اسفند 95