کارگاه آموزش هوش هیجانی در سنندج برگزار شد

کارگاه آموزش هوش هیجانی برای کارمندان استانداری و فرمانداری های استان روز پنجشنبه توسط مرکز برنامه‌ریزی، نوسازی و توسعه فناوری استانداری کردستان در سنندج برگزار شد.


 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ رئیس مرکز برنامه‌ریزی، نوسازی و توسعه فناوری استانداری کردستان در حاشیه برپایی این کارگاه آموزشی گفت: این کارگاه با هدف کمک به کارمندان در مدیریت احساسات و هیجانات شخصی در زندگی شغلی، فردی و اجتماعی برگزار شده است تا از سویی به ارتقای آگاهی نیروی انسانی پرداخته و از سوی دیگر به همکاران در جهت تکریم ارباب رجوع و کنترل احساسات در مواقع احساسی و هیجانی کمک کرده باشیم.

کوهسار دادور افزود: از آنجایی که یکی از حیطه های حوزه منابع انسانی آموزش است این مرکز وظیفه دارد براساس نیاز سنجی به صورت دوره ای برای کارمندان وزارت کشور چنین کارگاه هایی را برگزار کند.

وی اظهار کرد: محتوای آموزش کارگاه همزمان به صورت ویدیو کنفرانس در فرمانداری های استان برای افرادی که قبلا ثبت نام کرده بودند قابل استفاده خواهد بود.

رئیس مرکز برنامه ریزی، نوسازی و توسعه فناوری استانداری کردستان گفت: معتقدیم اگر کارمندان بصورت مستمر آموزش ببینند بهره وری در سازمان افزایش خواهد یافت و امید می رود برگزاری این کارگاه گامی موثر در این راستا باشد.

وی افزود: براساس بازخوردهایی که در کارگاه های اجرا شده در گذشته گرفته ایم این آموزش ها توانسته است در تغییر رفتار و فرهنگ سازمانی تاثیرگذار باشد.

دادور اظهار کرد: برگزاری این کارگاه ها از سویی به نفع تحقق اهداف سازمانی و از سوی دیگر موجبات ایجاد انگیزه در همکاران را فراهم می آورد و این نتایج مثبت نتیجه شیوه برگزاری کارگاه یعنی شیوه مشارکتی در یادگیری است.

28 بهمن 95