معاون سازمان شهرداری های کشور: استخدام 186 نفر در شهرداری های استان کردستان

186 نفر نیروی متخصص و تحصیلکرده در 14 شهرداری سطح استان کردستان در سالجاری استخدام می شوند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری؛ معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در دیدار با استاندار کردستان از استخدام 186 نفر نیروی متخصص و تحصیلکرده در 14 شهرداری سطح استان کردستان در سالجاری خبر داد و گفت : تا کنون 7 هزار نفر در 700 شهرداری سراسر کشور استخدام شده اند .

محسن کوشش تبار با بیان اینکه جهت جلوگیری از هرگونه شائبه در ارتباط با نحوه برگزاری این آزمون تمهیدات ویژه ای اندیشیده شده است اظهار داشت : در این راستا و با هماهنگی های بعمل آمده تفاهم نامه ای مابین سازمان شهرداری های کشور و سازمان سنجش منعقد شده و تمامی مراحل آزمون از ثبت نام تا اعلام نتایح بر عهده این سازمان است.

وی افزود : مراحل ثبت نام در آزمون استخدامی شهرداری های استان بصورت الکترونیکی بوده و به یاری خدا فراخوان ثبت نام و جزئیات رشته های مورد نیاز 15 تیرماه سالجاری اعلام و متقاضیان مدت 5 روز فرصت ثبت نام خواهند داشت.

کوشش تبار زمان برگزاری آزمون را بعد از ماه مبارک رمضان اعلام کرد و گفت : در این آزمون افراد بر اساس شایستگی علمی _ بدون انجام مصاحبه تخصصی  _ و پس از طی مراحل گزینشی به استخدام درخواهند آمد.

در این دیدار استاندار کردستان نیز با تاکید بر استفاده از نیروهای توانمند و بومی در شهرداری های استان اظهار داشت : خوشبختانه در سالجاری سهمیه های خوبی جهت جذب نیرو در دستگاه های مختلف اجرایی استان اختصاص یافته است.

وی در پایان با اعلام خبر جذب 75 نفر نیروی بومی در شرکت مخابرات استان کردستان در آینده نزدیک اظهار داشت: امیدواریم با ایجاد اشتغال در بخش های دولتی و خصوصی استان شور و نشاط را در میان مردم فهیم و قدرشناس کردستان بوجود آوریم.

7 تير 91